Hk Rolltop – wodoodporny, pojemny plecak na laptopa 27 l dla mężczyzn i kobiet 15,6″, z złączem USB, idealny na szkołę, rower czy podróż. Lekki i antykradzieżowy!

(4 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Recenzja produktu: “hk Rolltop, wodoszczelny, duży plecak na laptopa 27 l, dla mężczyzn i kobiet, 15,6″, ze złączem USB, plecak szkolny, lekki plecak rowerowy, antykradzieżowy, plecak podróżny, do…”

Po przeczytaniu opinii innych użytkowników byłam bardzo zainteresowana tym produktem i nie zawiodłam się. Plecak jest naprawdę pojemny, wykonany z dbałością o detal. Dodatkowo szybkość dostawy była imponująca. Również opakowanie było solidne, chroniące zawartość podczas transportu. Plecak jest świetnej jakości i również bardzo atrakcyjnie wygląda. Jako osoba posiadająca już duży, wodoodporny plecak, byłem zainteresowany informacją dotyczącą jego pojemności. W opisie podano, że jest to 18 l, ale najmniejsze ustawienie wydawało mi się jeszcze dość duże. Niestety, musiałem go z żalem odesłać. Pomimo tego, że nie mogłem zmierzyć pojemności, daję temu produktowi 5 gwiazdek.

Plecak jest świetny i bardzo pojemny. Bardzo wygodny i elegancki, a po rozłożeniu jego pojemność znacznie się zwiększa. Jest również wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Jestem posiadaczem wielu torb rowerowych, ale zauważyłem, że inni rowerzyści noszą plecak podobny do tego, który wyglądał na rodzaj torby podróżnej z ramiączkami. Ten plecak w Condor był zbyt drogi, więc postanowiłem poszukać na Amazonie, gdzie znalazłem ten produkt w bardzo przystępnej cenie. Jestem jak dotąd bardzo zadowolony (po tygodniu użytkowania), jest bardzo solidny i wodoodporny, ale nie jest zbyt ciężki. Posiada również odpowiednią ilość praktycznych kieszeni. Idealny, pięć gwiazdek.

Dodatek potrzebny przy każdej pogodzie.

Specification: Hk Rolltop – wodoodporny, pojemny plecak na laptopa 27 l dla mężczyzn i kobiet 15,6″, z złączem USB, idealny na szkołę, rower czy podróż. Lekki i antykradzieżowy!

Wymiary produktu

45 x 15 x 30 cm, 950 g

Data pierwszej dostępności

17 października 2022

Producent

hk

Numer modelu

8199

Dział

Uniseks

4 reviews for Hk Rolltop – wodoodporny, pojemny plecak na laptopa 27 l dla mężczyzn i kobiet 15,6″, z złączem USB, idealny na szkołę, rower czy podróż. Lekki i antykradzieżowy!

4.8 out of 5
3
1
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Gabriele Dahm

  Die Lieferung ging schnell. Die Verpackung ist solide. Der Rucksack ist von guter Qualität und sieht sehr gut aus. Da ich bereits einen grossen, wasserdichten Rucksack besitze, fand ich die Angaben betreffend des Volumens sehr interessant. Hier war angegeben, dass dieses auf 18 l reduziert werden kann. Mir kam die kleinste Einstellung aber noch sehr gross vor. Darum habe ich den Rucksack schweren Herzens wieder zurück geschickt. Da ich das volumen nicht nachmessen kann, gebe ich dem Produkt dennoch 5 Sterne.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Cannoli

  Zaino molto capiente,ottime rifiniture

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. Ted Curtis

  I have any number of bike bags, but kept seeing other cyclists wearing one similar to this, which looked to me to be a kind of pannier bag with shoulder straps. The ones in Condor were way expensive, and so to amazon, where I found this one at a very reasonable price. Extremely impressed so far (one week), very sturdy and waterproof without weighing all that much, just the right number of handy pockets. Perfect, five stars.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Patricia

  Accessoire nécessaire par tous les temps

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart