LOVEVOOK Wodoszczelny plecak dla kobiet z kieszenią na laptopa, idealny do biznesu, szkoły, podróży i czasu wolnego, z przystawką USB do ładowania

(6 opinii klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

142,99 

Moja opinia na temat tego plecaka jest bardzo pozytywna. Zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Paczka została dostarczona w odpowiednim czasie, a plecak był starannie zapakowany i nie był uszkodzony. Plecak jest dość ciężki, ale jestem zadowolona z jego wygody noszenia. Kolor jest zgodny z opisem, a całość plecaka wydaje się bardzo trwała. Duża ilość kieszeni zapewnia dużo miejsca na przechowywanie rzeczy. Dodatkowo, w głównej kieszeni są boczne miejsca na butelkę termiczną lub termos, co uważam za bardzo praktyczne. Jestem ciekawa, jak sprawdzi się w użytkowaniu.

Specification: LOVEVOOK Wodoszczelny plecak dla kobiet z kieszenią na laptopa, idealny do biznesu, szkoły, podróży i czasu wolnego, z przystawką USB do ładowania

Wymiary produktu

5 x 13 x 28 cm, 750 g

Data pierwszej dostępności

9 września 2020

Producent

LOVEVOOK

Identyfikator referencyjny producenta

F146906

6 reviews for LOVEVOOK Wodoszczelny plecak dla kobiet z kieszenią na laptopa, idealny do biznesu, szkoły, podróży i czasu wolnego, z przystawką USB do ładowania

4.0 out of 5
5
1
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Petite Fée

  Absolut den bästa ryggsäcken jag haft, galet fin, bra material, otroligt många smidiga fickor och fack! Har den till allt under vår, sommar och lite in på hösten när mitt färgtema är rosa. Funkar super bra på flyget som underseat bag även hos Ryanair, aldrig några problem! REKOMMENDERAR DEN STARKT!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Angy Rodríguez

  Conforme à l image. Très spacieux, pratique et confortable !

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. Monika

  I bought this bag/backpack to use as my personal item carryon bag on a recent flight to Florida. I don’t like traditional backpacks, but I love the way this opens at the very top of the bag. It makes it so easy to get in and out of mid-flight. Everything I needed was easily accessible in this bag. So many pockets, so it was easy to organize all my things. It’s easy to carry. It’s well-made, sturdy, and really cute!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Monika

  Paczka została dostarczona już na drugi dzień wysyłki dobrze zapakowana i bez uszkodzeń. Jeden minus jest taki że sam w sobie jest dosyć ciężki. Ale na plecalch leżę dość wygodnie kolor zgody z opisem i cała reszta też. Na pierwszy rzut oka plecak wydaje się bardzo trwały z dużą ilością pojemnych kieszeni. W głównej kieszeni po bokach jest dodatkowe miejsce na butelkę termiczną bądź termos, fajny i praktyczny patent. Zobaczymy jak będzie się sprawował podczas użytkowania.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. Jennifer

  It has been a year since my purchase, and the bag is still in good condition.
  It has a lot of pockets to store small stuff like pens, a wallet, sanitary pads, painkillers, etc. I can fit all the accessories of my laptop in the pockets.
  The main part is great for food containers, or a few pieces of gym clothes. It is a bit difficult to store shoes in the bag, depending on their bulkiness.
  My laptop is 14″, for 15.6″ it can be a bit tight to put the other things I listed. A long keyboard with numeric entry wouldn’t fit the bag, but a small Apple keyboard fits well.
  It has two side bottle holder pockets, and I can fit 4 bottles in total into these pockets.
  The bag can get in the rain, but I didn’t suffer from anything inside getting wet so far.
  – Initially, there was a horrible smell when I opened the package, but that is long gone by now.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 6. Gay Idle

  Considero que la calidad del producto es muy buena pero el tamaño no era el que esperaba (muy cuadrada) aún así me encanta lo recomiendo totalmente 🥰🥰

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart