Plecak na kółkach CONPHERON – funkcjonalny plecak szkolny i walizka w jednym, idealny do podróży, dla chłopców i dziewczynek

(4 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

339,99 

SKU: B09CPJFBXL Category:

Recenzja plecaka CONPHERON na kółkach

Ogólne wrażenia

Plecak CONPHERON na kółkach to świetne rozwiązanie. Ma funkcjonalny design i wygodnie się go używa zarówno na kółkach, jak i na plecach. Posiada wiele przegródek i nasz syn bez problemu zmieścił wszystkie swoje szkolne przedmioty. Plecak dobrze stoi i nie przewraca się, nawet gdy jest wypełniony.

Wady i zalety

Przewaga plecaka na kółkach

Przy zmianie trybu użytkowania z kółek na plecy i z powrotem, paski muszą być krótko przymocowane, aby nie obijały się po podłożu. Jednak ta czynność jest bardzo prosta i nasz syn błyskawicznie to opanował. Plecak jest bardzo wygodny, a mimo funkcji na kółkach jest zaskakująco lekki.

Trochę za mały

Jedyną wadą plecaka jest to, że jest trochę za mały. Niektóre rzeczy nasz syn musi przemycać w inny sposób, ponieważ nie mieszczą się do środka. Ograniczenie wielkości byłoby dobrze uwzględnione przy następnej wersji produktu.

Problemy z wodoodpornością

Opis produktu informował, że plecak jest wodoodporny, jednak nasze książki i zeszyty się przemoczyły. Woda dostała się od spodu i zniszczyło to trochę nasze materiały szkolne. To jest jedno z istotnych ulepszeń, które powinny zostać wprowadzone w przyszłości, aby plecak faktycznie był wodoszczelny.

Specification: Plecak na kółkach CONPHERON – funkcjonalny plecak szkolny i walizka w jednym, idealny do podróży, dla chłopców i dziewczynek

Data pierwszej dostępności

16 sierpnia 2021

Producent

CONPHERON

Numer modelu

F107A0023

Dział

Uniseks – dzieci

4 reviews for Plecak na kółkach CONPHERON – funkcjonalny plecak szkolny i walizka w jednym, idealny do podróży, dla chłopców i dziewczynek

4.0 out of 5
2
1
0
0
1
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. fei

  Pone que es impermeable y se han mojado los libros. Ha entrado agua por abajo.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Nico

  Ottimo

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. LS030

  Un po’ piccolo

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Diego

  Der Rucksack hat ein tolles Design und ist angenehm auf den Rollen zu ziehen, als auch am Rücken zum Tragen. Es gibt viele Fächer und unser Sohn bekommt entspannt all seine Schulsachen hinein. Er bleibt leer und gefüllt sehr gut stehen ohne umzukippen.

  Die Träger müssen jedoch immer kurz ummontiert werden, wenn man vom Roll- in den Tragemodus wechselt und zurück. Sie schleifen beim Rollen sonst am Boden. Das ist aber so simpel und schnell gemacht, das hatte unser Sohn ruckzuck raus.

  Er findet ihn sehr bequem und trotz Rollfunktion ist er erstaunlich leicht ganz im Gegenteil zu vielen anderen ausprobierten Modellen.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart