Plecak szkolny Yueunishi dla nastolatków z portem ładowania USB, antykradzieżowy i wielofunkcyjny dla chłopców i dziewcząt, idealny do noszenia w szkole, podczas podróży i na zewnątrz

(2 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Kup dzisiaj nasz plecak szkolny dla nastolatków, antykradzieżowy z portem ładowania USB, i ciesz się wygodą i bezpieczeństwem podczas podróży, szkoły i aktywności na świeżym powietrzu! Kliknij tutaj, aby zamówić teraz!

155,42 

Recenzja produktu: Plecak szkolny dla nastolatków

Wygląd:

Estetycznie ładny plecak, szczególnie dla dzieci uwielbiających Roblox. Jednak jakość i wytrzymałość materiałów jest bardzo słaba. Plastik jest bardzo cienki, a podszewka jest niewystarczająco wyściełana, przez co noszenie staje się niewygodne i można przypuszczać, że nie potrwa długo.

Akcesoria:

Akcesoria również są niskiej jakości – zamek jest bardzo delikatny, a piórnik jest zbyt mały. Połączenia są bezużyteczne bez ładowarki i adaptera.

Uzupełnienie:

Ankit dla plecaka to brakujący gumowy uchwyt, aby można było przymocować kółka do jazdy.

Podsumowanie:

Wizualnie ładny plecak, ale wykonany z niskiej jakości materiałów. Niezbyt wygodny w noszeniu i mało wytrzymały. Akcesoria są również słabej jakości. Ogólnie, produkt nie spełnia oczekiwań i nie jest warty swojej ceny.

Specification: Plecak szkolny Yueunishi dla nastolatków z portem ładowania USB, antykradzieżowy i wielofunkcyjny dla chłopców i dziewcząt, idealny do noszenia w szkole, podczas podróży i na zewnątrz

Wymiary produktu

2 x 29 x 48 cm

Data pierwszej dostępności

4 lipca 2023

Producent

Yueunishi

Numer modelu

RB001

Dział

Uniseks

2 reviews for Plecak szkolny Yueunishi dla nastolatków z portem ładowania USB, antykradzieżowy i wielofunkcyjny dla chłopców i dziewcząt, idealny do noszenia w szkole, podczas podróży i na zewnątrz

3.0 out of 5
0
1
0
1
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Antonio Gonzalez

  Esteticamente bien, para niños aficionados a Roblox, pero la calidad y robustez de los materiales es muy pobre, plastico muy fino y con acolchado escaso solo en parte posterior, por lo que se hace incomoda de llevar y es previsible que dure poco.
  Los accesorios son también de mala calidad, tanto el candado super frágil como el estuche muy pequeño, y las conexiones no valen para nada sin enchufe y adaptador.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Antonio Gonzalez

  Sólo le echamos en falta la goma que sujeta, por si quieres ponerle el asa con las ruedas.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart