Plecak Wenger 600637 CARBON na MacBook Pro 17 cali, wyściełana komora na laptopa z platformą stabilizującą w niebieskim kolorze {pojemność 30 litrów}

(4 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

323,35 

Moja recenzja plecaka Wenger 600637 CARBON 17 cali MacBook Pro

Jakość wykonania

Mam z tym plecakiem doświadczenie, ponieważ jest to już moja druga taka wersja, a poprzednią miałem przez 7,5 lat. Jakość wykonania jest naprawdę doskonała, nie ma żadnych wad czy usterek. Oprócz komory na laptopa, plecak ma wiele różnych kieszeni i przegródek zarówno mniejszych, jak i większych. Moja poprzednia wersja towarzyszyła mi w biurze oraz w podróżach morskich i lotniczych, i nigdy nie miałem z nią problemów. Zdecydowanie mogę go polecić.

Wytrzymałość

Kupiłem podobny plecak tej firmy około 7 lat temu i bardzo dobrze mi służył, ale już był trochę znoszony. Ten nowy jest jeszcze mocniejszy, bardziej sztywny i ma zastosowane ulepszenia w designie. Jest bardzo wytrzymały i samodzielnie unosi się, a dolna część wykonana z odpornego plastiku zabezpiecza go przed warunkami atmosferycznymi. Suwaki wydają się solidne i dobrze zszyte. Moje jedno zastrzeżenie dotyczy czasami przesuniętych ząbków przy zamykaniu. Jednak nie zacina się on, ale jestem świadomy i będę to obserwować. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, idealny rozmiar.

Pojemność

Plecak ma dużo miejsca, używam go do pracy. Komputer i narzędzia łatwo się mieszczą i są dobrze chronione.

Praktyczność

Plecak jest solidnie zbudowany, z wytrzymałymi zamkami. Moja jedyna uwaga dotyczy małej praktycznej przestrzeni. 30 litrów jest podzielone na wiele przegródek. Jest to plecak bardziej odpowiedni do pracy, szkoły i krótkiego weekendowego wyjazdu, a nie do podróży.

Funkcjonalność

Plecak mieści wszystkie moje rzeczy i sprawia, że wyglądam elegancko.

Specification: Plecak Wenger 600637 CARBON na MacBook Pro 17 cali, wyściełana komora na laptopa z platformą stabilizującą w niebieskim kolorze {pojemność 30 litrów}

Wycofane przez producenta

Nie

Wymiary produktu

36 x 2,5 x 50 cm, 1,5 kg

Data pierwszej dostępności

29 lipca 2020

Producent

Wenger

Numer modelu

FBA_53499

Dział

Uniseks

4 reviews for Plecak Wenger 600637 CARBON na MacBook Pro 17 cali, wyściełana komora na laptopa z platformą stabilizującą w niebieskim kolorze {pojemność 30 litrów}

4.8 out of 5
3
1
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Flat10squirrel

  carries all my belongings and keeps me looking sharp

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Mr B.

  I bought a similar rucksack from this company about 7 years ago. It served me very well but pretty much had worn it out.
  This replacement is stronger, more rigid and has improved design features. It’s very sturdy and stands on its own with a weatherproof underneath made of tough plastic. The zips seem strong and well sewn in. My only reservation is sometimes the teeth have misaligned when I zipped it up. It hasn’t jammed at all but it’s something I’m aware of and I will keep an eye on it. Great value, perfect size.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. ptorsten

  Gott om utrymme, använder den i arbete.
  Dator samt verktyg får lätt plats, och ligger väl skyddat.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Arad

  Well built with sturdy zippers. My only gripe is that it has very little practical space to offer. 30L is spliy brtween multiple compartments. Not suitable for traveling, only for work, school and a short weekend away.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart