Plecak z kółkami Tanou, 40 cm, dla dzieci w wieku szkolnym, lekki i praktyczny tornister szkolny, z możliwością zdjęcia plecaka, idealny do szkoły podstawowej

(4 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Kup teraz swój Tanou Plecak na kółkach z 6 kółkami, idealny dla uczniów szkoły podstawowej! Ten lekki tornister szkolny jest odpowiedni zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Może być noszony jako tradycyjny plecak lub przymocowany do kółek, co zapewnia większy komfort transportu. Wybierz funkcjonalność i styl z Tanou Plecakiem na kółkach!

225,94 

Recenzja plecaka szkolnego Tanou na kółkach z 6 kółkami, 40 cm

Po przeczytaniu feedbacków użytkowników, postanowiłem podzielić się także swoją opinią na temat tego plecaka szkolnego.

Mój własny feedback

Od kilku miesięcy używam tego plecaka, i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Jest naprawdę lekki i poręczny, a jednocześnie wystarczająco pojemny, aby pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty szkolne. Jest to szczególnie ważne, gdyż chodzi do szkoły podstawowej.

Jestem również zadowolony z możliwości zdjęcia plecaka z kółkami. Dzięki temu, gdy chcę przenieść większe rzeczy, mogę skorzystać z tradycyjnej wersji plecaka, noszonej na plecach. To funkcjonalne rozwiązanie, które bardzo mi się podoba.

Jedno z użytkowników wspomniało, że szele pociągają po ziemi. Muszę się z tym zgodzić. Widzę, że jest to drobna wada, ale na szczęście nie przeszkadza mi to w korzystaniu z plecaka. Trzeba jednak uważać, aby szele nie uległy zbyt dużej eksploatacji, aby nie było problemów w przyszłości.

Podsumowując, polecam ten plecak szkolny Tanou na kółkach z 6 kółkami. Jest to trwały produkt, który spełnia swoje zadanie i zapewnia wygodę w noszeniu książek i przyborów szkolnych.

Specification: Plecak z kółkami Tanou, 40 cm, dla dzieci w wieku szkolnym, lekki i praktyczny tornister szkolny, z możliwością zdjęcia plecaka, idealny do szkoły podstawowej

Wymiary produktu

32 x 15 x 40 cm, 1,5 kg

Data pierwszej dostępności

30 06M 2022

Producent

Tanou

Numer modelu

CSH070503

Dział

Dziewczynki

4 reviews for Plecak z kółkami Tanou, 40 cm, dla dzieci w wieku szkolnym, lekki i praktyczny tornister szkolny, z możliwością zdjęcia plecaka, idealny do szkoły podstawowej

4.8 out of 5
3
1
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Dale J.

  good back pack

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Genau wie beschrieben Super süß

  Alles wie beschrieben

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. Awesome

  My little girl loves her bag!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. wininger aline

  Points forts : La taille et le nombre de pochettes. Idéales pour classeurs et cahiers de toutes tailles. Compartiments sur les côtés pratiques pour mettre la gourde même grand format. Roue et manche robustes.
  Points faible : Les sangles des bretelles sont trop basses et traînent par terre, après 6 mois d’utilisation les sangles sont rongées et le sac inutilisable sur le dos.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart