Podróżny plecak na laptopa MARK RYDEN – Duży, wodoodporny plecak na laptop o rozmiarze 17,3 cala, pojemności 25l – 40l, rozszerzalny, z portem ładowania USB i zabezpieczeniem przeciw kradzieży

(5 opinii klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

269,98 

Recenzja produktu: MARK RYDEN Podróżny Plecak na Laptopa, Wodoodporny Duży 17,3 cala Torba na Laptopa 25l – 40l Rozszerzalny z Portem ładowania USB Pojemność Antykradzieżowy Plecak Podręczny

Po przeczytaniu opinii innych użytkowników, postanowiłem podzielić się swoją własną recenzją tego plecaka. Jestem mile zaskoczony jakością wykonania oraz wygodą użytkowania tego produktu. Moja częsta podróżowanie i codzienne dojazdy do pracy stawiają duże wymagania na plecak, ale ten model spełnia moje oczekiwania.

Podoba mi się możliwość rozszerzenia pojemności plecaka, pamiętam jak musiałem na ostatnią chwilę spakować nagłe rzeczy na podróż i ta funkcja była naprawdę przydatna. Posiada również wiele kieszeni i przegródek, co pomaga w utrzymaniu porządku i organizacji.

Wygląd zewnętrzny plecaka również jest świetny, hałasuje to że jest to jednocześnie elegancki i praktyczny produkt. Moja jedyna uwaga to cena, która mogłaby być nieco niższa, ale biorąc pod uwagę jakość, uważam, że to nadal jest dobra inwestycja. Nie miałem okazji przetestować wodoodporności plecaka, dlatego nie mogę się wypowiedzieć na ten temat.

W skrócie, jestem bardzo zadowolony z zakupu tego plecaka i polecam go szczególnie dla osób podróżujących i korzystających z niego w pracy.

Specification: Podróżny plecak na laptopa MARK RYDEN – Duży, wodoodporny plecak na laptop o rozmiarze 17,3 cala, pojemności 25l – 40l, rozszerzalny, z portem ładowania USB i zabezpieczeniem przeciw kradzieży

Wymiary produktu

45 x 30 x 26 cm, 1,28 kg

Data pierwszej dostępności

27 kwietnia 2021

Producent

MARK RYDEN

Numer modelu

MR9299YKK_KR00

Dział

Uniseks

5 reviews for Podróżny plecak na laptopa MARK RYDEN – Duży, wodoodporny plecak na laptop o rozmiarze 17,3 cala, pojemności 25l – 40l, rozszerzalny, z portem ładowania USB i zabezpieczeniem przeciw kradzieży

4.0 out of 5
4
1
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Mark

  Amazing backpack, looks sleek and holds all your things for the every day commute. And when needed, becomes a great vacation carry on.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Hammad Basharat

  Really like this bag as the quality is very good. A lot of space as it has many pockets to use for your belongings. Specially I really suggest this for travelling and office use as well. The material is very good and comfortable. Appearance is also awesome. Should be the price a little bit lower. But overall it’s very nice bag. I didn’t check the water test so I am unable to write that.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. Julia

  Ottimo zaino, ha vari comparti ed è resistente.
  Per l’università và più che bene.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. -LeiNaD-

  I like the quality and the feel of this backpack and for it to expand is a big plus when you have to pile it up with quick clothes for last minute travel.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. CSI

  Esta es la segunda mochila que he comprado, sin embargo, la mochila anterior tenia los forros interiores de mejor calidad.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart