Unigear Plecak narciarsko-snowboardowy do użytku w plenerze, o pojemności 22 litrów

(5 opinii klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

259,99 

Mój własny opinia o produkcie “Unigear Plecak narciarski snowboardowy, outdoorowy, 22 l”

Kolor i funkcjonalność

Produkt ten jest dostępny w wspaniałym kolorze, który naprawdę mi się podoba. Można w nim zamocować narty i przewozić je bez problemu. Jednak plecak jest dość ciężki, co może być pewnym utrudnieniem.

Funkcjonalność i wygoda

Kocham ten plecak. Jego cena jest niesamowita, a ma wszystko, czego potrzebuję. Pomieści przekąski na kilka dni, woda jest dostępna na zewnątrz dzięki karabińczykowi, plecak wygodnie się nosi na plecach i nie porusza się nawet o centymetr. Szczerze polecam.

Zalety i wady

Zalety:
– Możliwość bezpiecznego przewożenia nart
– Doskonała zdolność do przechowywania rzeczy, dzięki kształtowi i dużym zamkom błyskawicznym w dużej komorze
– Optymalna ilość przegródek – ani za dużo, ani za mało, zależy od preferencji
– Odporność na wodę to dodatkowy atut. Na mojej pierwszej wycieczce narciarskiej padał deszcz, czego się nie spodziewałem, ale plecak utrzymał wnętrze suchym.
– Kiedy nie przewożę nart, mogę używać go również jako plecak na wędrówki.

Wady:
– Moim głównym zarzutem jest to, że paski na narty po bokach powinny mieć system z klamrą (tak jak w wersji 30 l). W wersji 22 l są to tylko pętle, które nie można odpiąć, więc trzeba wciągnąć narty przez górę lub dół przez pętle.
– Kolor był nieco jaśniejszy niż na zdjęciu (zobacz zdjęcie). To mnie nie przeszkadza, ale rozumiem, że niektórzy ludzie mogą uważać, że zdjęcia marketingowe wprowadzają w błąd.
Innym powodem zamieszczenia zdjęcia jest brak informacji w reklamie ani w komentarzach na temat sposobu przymocowania nart. Kiedy zastanawiałem się nad tym produktem, nie był to dla mnie jasne…

Jakość i cena

Produkt bardzo mi się podobał. Bardzo dobra jakość i cena. Spełnił wszystkie wspomniane cechy. Wydaje się być bardzo wytrzymały i wykonany z bardzo dobrych materiałów. Kolory są jasne i bardzo ładne.

Niezadowolenie z koloru

Niestety kolor plecaka jest o wiele jaśniejszy niż na zdjęciu. Zaskoczyło mnie to, ponieważ nie przypomina czerwonego koloru reklamowanego na zdjęciu. Funkcje plecaka są świetne i dokładnie tego szukałem, ale nie jestem zadowolony z koloru.

5 reviews for Unigear Plecak narciarsko-snowboardowy do użytku w plenerze, o pojemności 22 litrów

4.0 out of 5
2
1
2
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. snowdrop

  Great colour, you can attach the skies and carry them with you. However the bag is heavy.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Gordio

  Me gusto muchísimo. Muy buena calidad y precio. Cumplió con todas las características que se mencionaron. Se siente muy bien de buena resistencia y muy buenos materiales. Los colores son brillantes y muy bonitos.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. Ryan Fieldsspack

  Love this backpack.

  Price is amazing and it has everything I need. Holds snacks for days, waters outside (with a carabiner for security), sits high on my back allowing easy chair loft access, and doesn’t move an inch.

  Highly recommend.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Gordio

  Pros:
  – Can carry skis securely
  – Amazing ability to store stuff, thanks to the boxy shape, and large U zippers for the large compartment
  – This is personal preference, but it has the ideal # of compartments: not too many or too few.
  – Water resistance is a bonus. The first ski trip I used it on, it rained, which I didn’t expect. And it kept the insides dry.
  – When not carrying skis, this can also be used as a hiking daypack.

  Cons
  – My main gripe is I wish the ski straps on the side used a buckle system (like the 30L version does). Because the 22L is just a loop that cannot be disconnected, you need to thread the skis in from the top or bottom through the loops.
  – The color was a bit brighter than pictured (see picture). It doesn’t bother me, but I can see how some people may feel the marketing photos are misleading.

  The other reason for posting the picture b/c no where in the marketing or comments showed how the skis are attached. When I was considering this product, I was unclear how it achieved this. I hope future buyers find this photo useful.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. CARLOS LOAIZA SERVIN

  Unfortunately the color is wayyy brighter than pictured. To my surprise it is nearly neon and not how they advertised the red color to be. The features of this are great and exactly what I was looking for but I’m not happy with the color.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  plecaki.net.pl
  Logo
  Shopping cart